МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

Дата: 14.03.2018 11:15
Кількість переглядів: 50

13 березня 2018 року відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Краснопільської селищної ради методистом з іноземних мов Сумського ОІППО, Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів початкових класів пілотних шкіл».

Наталія Василівна висвітлила питання специфіки проведення уроків іноземної мови в початкових класах в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти та щодо імплементації модулів навчання іноземних мов учнів пілотних шкіл, докладно зупинилася на особливостях підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов.

Цікавим та корисним для учасників було відвідування уроку англійської мови в 1 класі на тему «Одяг», проведеного вчителем Трофімець Т.М. Після уроку Тетяна Миколаївна із задоволенням поділилася досвідом роботи в пілотних класах.