ПРО ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 7

Дата: 23.02.2018 13:08

ПРОМІЖНІ   ВИБОРИ  ДЕПУТАТА  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ  ОКРУГУ  №  7

22 квітня 2018 року

Краснопільська селищна виборча комісія

Постанова № 1

10 год. 00 хв.

22 лютого 2018 року                                                                     смт Краснопілля

Про призначення проміжних виборів депутата

Краснопільської  селищної  ради

по одномандатному виборчому округу № 7

Відповідно до частини третьої, сьомої статті 15 Закону України «Про місцеві вибори» та в зв’язку з достроковим  припиненням повноважень депутата  Краснопільської селищної ради  по одномандатному виборчому округу № 7 (депутат склав повноваження за особистою заявою, рішення одинадцятої сесії сьомого скликання від 31.01.2018) Лавріненка Василя Анатолійовича.

Краснопільська селищна виборча комісія

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1.Проміжні вибори депутата  Краснопільської  селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7  в селищі міського типу Краснопілля, призначити  на  22  квітня 2018 року.

2.Розпочати виборчий процес проміжних виборів депутата  Краснопільської  селищної    ради  по  одномандатному  виборчому округу  №  7 за 50 днів до дня проміжних виборів -  з  3 березня 2018 року.

Голова селищної виборчої  комісії                                        О. П. Махайова