РЕАГУВАННЯ НА ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 29.01.2018 14:24

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина, можливе налипання мокрого снігу, на дорогах можлива ожеледиця. За повідомленням Укргідрометеоцентру, найближчим часом температура коливатиметься від 5° морозу до плюсової.

Водії повинні зважати на погодні умови під час планування поїздок. Вони мають бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, слідкувати за дорожніми знаками, які попереджують про можливу ожеледицю.

З метою оперативного реагування на погіршення погодних умов, вчасного розчищення доріг, надзвичайних ситуацій спричинених несприятливими погодними умовами в Краснопільській селищній раді працює телефон "гарячої лінії" за номером: 7-13-06 та 7-10-52.