КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Дата: 14.09.2017 15:50
Кількість переглядів: 96

При селищному голові об’єднаної громади Юрію Яремчуку розпочались співбесіди з в.о. старостами Угроїдського, Хмелівського, Осоївського, Самотоївського та Чернеччинського старостинських округів з питань життєдіяльності підвідомчих територій. Також участь в співбесідах брали депутати відповідних округів, керівники установ та закладів.

Метою співбесід є обговорення подальшого соціально-економічного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади, вивчення та вирішення нагальних проблем, обговорення планів на наступний рік.

Найбільшої уваги було приділено обговорюванню питань організації фінансового забезпечення Краснопільської ОТГ, формування спільного бюджету на 2018 рік, визначення основних завдань та напрямів діяльності на наступний рік. Крім того, серед порушених питань розглядалися – утримання та розвиток закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства, об’єктів інфраструктури тощо.

Також зверталась увага на проведення благоустрою населених пунктів, громадських робіт та ряд інших питань.

- В наступний 2018 рік ми повинні входити з чітким баченням того куди ми рухаємося та за яким планом розвитку територій будемо працювати, - підкреслив Юрій Яремчук.