ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 7

Дата: 06.04.2018 14:41

ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ

РАДИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 7

22 квітня 2018 року

КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Постанова № 1

від 6  квітня  2018 року

Про утворення  дільничної виборчої комісії  проміжних

виборів  депутата Краснопільської

селищної ради по одномандатному

виборчому округу № 7, та її склад

Відповідно до  абзацу першого частини першої статті 23 Закону України  «Про місцеві вибори»

Краснопільська районна виборча комісія

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Утворити  дільничну виборчу комісію звичайної  виборчої дільниці: № 590222  проміжних виборів депутата Краснопільської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7 у складі голови, заступника, секретаря та членів комісії згідно з додатком 1.

Додаток № 1 додається.

Голова Краснопільської

районної виборчої комісії                                                           Л.О. Найденко

Додаток №1

до постанови № 1

від 6 квітня 2018 року

Склад дільничної виборчої комісії

звичайної виборчої дільниці № 590222

Голова комісії: Чичикало Валентина Анатоліївна -  1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Якущенко Тетяна Миколаївна – 1962 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Секретар комісії:  Бойко Ольга Миколаївна – 1962 року народження, від Краснопільської районної організації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів -  УКРОП».

Члени комісії:

Васюк Надія Григорівна - 1961 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Гоцуленко Людмила Іванівна - 1959   року народження, від кандидата в депутати Калюжного Леоніда Івановича.

Овчар Олександра Павлівна – 1955 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Охріменко Лариса Миколаївна – 1964 року народження, від кандидата в депутати Маслюк Людмили Федорівни.

Кононенко Тетяна Федорівна – 1955 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області за результатами жеребкування.

Новак Катерина Андріївна – 1949 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дідоренко Лариса Леонідівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій  черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Секретар Краснопільської

районної виборчої комісії                                                     Г. П.   Биченко