ПОДАРУЙ РАДІСТЬ НА ВЕЛИКДЕНЬ

Дата: 10.04.2018 14:56

На передодні світлого свята Великодня кожна родина починає готуватися до відзначення цього свята. У ці дні і в працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради особливо напружена пора, необхідно прибрати в оселях одиноких громадян та прибудинкових територіях, придбати продукти харчування та великодні паски.

За підтримки селищного голови Юрія Яремчука отримали вітальні листівки та смачну паску 110 одиноких громадян похилого віку, що стало дуже вчасними і доречними щоб одинокі в повній мірі відчули радість Великодніх свят. Тож нехай Великдень гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.  Хай диво Христового Воскресіння надихає на добрі та праведні справи, наповнить радістю серця, а переможний дух надії додає сил, енергії для добрих і корисних справ.