ВІНОЧОК ДРУЖБИ

Дата: 12.04.2018 09:10

11 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості з метою формування національно-патріотичної самосвідомості дітей та учнівської молоді, популяризації народного хореографічного мистецтва, виявлення та підтримки дитячих та юнацьких колективів, обміну досвідом між дитячими хореографічними колективами відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби».

Свою творчість презентували колективи Центру дитячої та юнацької творчості, Краснопільської гімназії, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Чернеччинського НВК, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. – 170 учасників.

Хореографічні композиції – сюжетні постановки українського народного танцю оцінювало компетентне журі. Голова журі: Світлана Абаскалова викладач хореографії вищої категорії вищого училища мистецтв і культури ім.. Бортнянського, член спілки хореографів України. У складі журі: керівник зразкового хореографічного колективу РПК «Зоряночка» Ірина Придатко, керівник хореографічного колективу ЦДЮТ Ірина Іваненко.

Переможці нагороджені дипломами Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради.