СВЯТО ПИСАНКИ

Дата: 18.04.2018 11:34

Із приходом  довгоочікуваної  весни  ми святкуємо цикл весняних свят, одним із яких є свято Великодня.

У Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради у ці дні відбулася просвітньо-ігрова програма «Свято писанки», яку підготували та провели вихованці гуртка «Чарівна намистинка» та клубу старшокласників «Точка зору» під керівництвом Оксани Овєчкіної.

Головне  завданням заходу полягало у вихованні підростаючого покоління  у дусі поваги до національної  культури.

Під час проведення заходу  гуртківці закладу поглиблювали знання про народне свято Великодня, його традиції, обряди, переглядаючи відеоролики «Писанка», «Про Великдень дітям». Розгадавши кросворд «Сонечко», відгадали, хто ж на святі буде головною гостею. Грали із великим захопленням та задоволенням у святкові ігри «Відгадай – но», «Розмалюй писанку», «Яйце під капелюхом», «Дзиґа», «Катання яєць», «Перекоти яйце».

По закінченню заходу гуртківці закладу дізналися  багато но­вого та цікавого про писанку - один  із символів Великодня.