НА СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ СКВЕРУ ІМ. ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО

Дата: 08.05.2018 10:41

На даний час на території скверу вже встановлені силові тренажери, дитячий майданчик, споруджена альтанка, а також проведено озеленення території та встановлено освітлення. Крім того, поряд з парком буде облаштовано прилеглу територію, зупинку громадського транспорту та встановлено декоративну огорожу.

В даний час виготовляється проект реконструкції будівлі клубу, в якому згодом буде розташовано музей спортивних досягнень Краснопільщини. Тут вже замінені металопластикові вікна і двері.

- Створення скверу Л. Жаботинського, розміщення там відпочінкової зони – це те, що робить комфортним життя наших мешканців. Переконаний, що цей сквер стане привабливим і улюбленим місцем для родинного відпочинку. Поряд з цим це також віддання шани та увіковічення пам’яті нашого славного земляка, – зазначив Юрій Яремчук.