ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ТА КЛІМАТИЧНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 10.05.2018 08:26

З метою забезпечення сталого розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, Краснопільська селищна рада відповідно до рішення від 21.11.2017 №74 приєдналася до європейської ініціативи «Угода мерів» та взяла на себе зобов’язання скоротити на своїй території викиди СО2 (та за можливості  інші парникові гази) щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії, а також підвищувати стійкість за рахунок адаптації до наслідків зміни клімату. З метою розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади (ПДСЕКР), як одним із зобов’язань, яке взяла на себе селищна рада підписавши європейську ініціативу «Угода мерів», прийнято розпорядження селищного голови від 27.04.2018 №75-ОД «Про створення робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку до 2030 року Краснопільської об’єднаної територіальної громади як запоруки виконання зобов’язань Європейської ініціативи «Угода мерів».

Ключовим етапом розробки Плану є збір проектних пропозицій, їх аналіз та відбір робочою групою.

З цією метою, Шановні громадяни,  Якщо у Вас є пропозиції щодо підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів надсилайте їх на електронну пошту gkhkr.otg@ukr.net (в темі вказуйте пропозиції ПДСЕКР)

Пропозиції приймаються до 31 травня 2018 року.

Контактний тел. 7-17-30.