Створення комфортних умов проживання кожному мешканцю Краснопільської ОТГ

Дата: 05.06.2018 16:21

Кожен, кому хоч раз в житті довелося відвідати дитячий майданчик, може констатувати, скільки задоволення він приносить дітям різного віку. Ігрова зона забезпечує не тільки море радості і розваг, а й величезну кількість можливостей для навчання, стимулювання розвитку нових життєво важливих навичок.

На майданчиках діти вчаться вирішувати нові завдання, використовувати наполегливість і рішучість у досягненні мети. На  дитячому майданчику діти спілкуються зі своїми однолітками, покращуючи міжособисті навички і тренуючись жити і працювати в колективі.

Одним з пріоритетних завдань Краснопільської селищної ради і є забезпечення цікавого дозвілля для наших дітей. Селищною радою проводиться робота зі встановлення дитячих та спортивних майданчиків в селищі Краснопілля та старостинських округах. В цьому році встановлено дитячий та спортивний майданчик в с. Осоївка, спортивний майданчик у парку ім. Л. Жаботинського в       смт. Краснопілля, дитячий майданчик в с. Самотоївка. Активно ведеться робота із облаштування ігрової зони в с. Хмелівка. Замовлені та найближчим часом будуть встановлені дитячі майданчики в с. Мозкове та смт. Угроїди.

Дитячий майданчик - це найкраще місце для ігор, а також морального і фізичного розвитку дітей в компанії однолітків.