Відбулася конференція: «Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток»

Дата: 07.06.2018 17:23

3–6 червня за підтримки проекту GIZ "Реформа управління на Cході України II" у Києві відбулася конференція у форматі відкритого простору «Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток», яка зібрала разом понад 200 представників місцевих громад, ОТГ і ЦНАПів з усіх регіонів України, центральних органів виконавчої влади та проектів міжнародної технічної допомоги. Краснопільську ОТГ на заході представляла керівник центру надання адміністративних послуг Олеся Омельченко.

Місією відкритого простору «Інновації громад» є створення більшої свободи та надихаючих прикладів для вивільнення творчої енергії людей, що прагнуть гідного життя та сталого розвитку своїм громадам. Так, за попередні дні вже було заявлено понад 40 різноманітних тем, серед яких, наприклад, «Інноваційні рішення для ЦНАП», «Кібербезпека», «Компанія GIZ та співпраця з GIZ в Україні», «Ґендерно-чутливі питання простору ЦНАП/ОТГ», «Активізація молоді в громадах», «Кадровий потенціал громад», «Дистанційне навчання в громаді» та багато інших.