КОМФОРТНО І БЕЗПЕЧНО ВВЕЧЕРІ ТА ВНОЧІ СТАЄ ТАМ, ДЕ Є ЯКІСНЕ ВУЛИЧНЕ ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 13.06.2018 08:19

Краснопільською селищною радою продовжуються розпочаті в минулому році роботи з встановлення світлодіодних світильників на центральних вулицях селища. На початку місяця встановлено 18 таких світильників по вул. Садова, Перемоги, Мезенівська. Екологічно чисті світлодіодні світильники планується встановити на всій протяжності вулиць Перемоги та Слави, для чого вже розроблена проектно-кошторисна документація та наразі ведеться робота з оформлення дозвільних документів.

- Відновлення мереж вуличного освітлення в поточному році буде проводитись по вулицях Механізаторів, Павлова, Чехова в смт. Краснопілля, вулицях Зруб-2, Авраменко в с. Глибне, вулицях Першотравнева, Степова в смт. Угроїди та селі Лозове. Ми маємо забувати ті часи коли люди досить часто стикалися з такою незручністю як темні вулиці, сквери чи площі. Система вуличного освітлення громади має працювати безперебійно та в повному обсязі, - зазначив селищний голова Юрій Яремчук.