ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 13.06.2018 12:12
Кількість переглядів: 71

Краснопільська селищна рада має намір розроблення детального плану території центральної частини смт Угроїди. Територія обмежена вул. Першотравневою, частиною вул.Трофімова, пров. Аптечний, пров. Лікарняний, вул. Сонячна смт. Угроїди орієнтовною площею 12 га. Основне призначення території – розміщення амбулаторії на 3-4 робочих місця, житлова забудова із спортивним майданчиком, санітарна та промислова зони, зона відпочинку.

З метою врахування громадських та приватних інтересів пропонуємо юридичним та фізичним особам надавати до 23 червня 2018 року свої пропозиції для розгляду та, при можливості, врахування в процесі розробки проекту.

Пропозиції надавати до Краснопільської селищної ради за адресою: 42400 вул.Мезенівська,2 смт Краснопілля Сумської обл..,тел..7-52-28, або 0972320001, Угроїдськогостаростинського округу за адресою : смт . Угроїди, вул. Мачулівка 6,тел..7-32-66.