РОЗПОЧАЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Дата: 13.06.2018 13:40

12 червня цього року розпочалися змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів в урочищі Ростакове на території Хмелівського старостинського округу.

У  туристичному зльоті взяли участь 9 команд, серед них 5 команд закладів освіти Краснопільської селищної ради, 2 команди закладів освіти Краснопільської районної ради та команди Миропільського НВК і Великобобрицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

На святковому відкритті змагань були присутні  голова Краснопільської  районної ради Савоненко В.О., начальник відділу освіти Краснопілсьької селищної ради Дерев’янченко Л.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Матлахов І.М. та в.о старости Хмелівського старостинського округу Дяченко О.О. З побажаннями успіху, впевненості, бадьорого настрою, в повній мірі проявити себе, сили духу, перемоги сильнішому, учасникам туристичного зльоту побажала начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко.

Попереду в учасників - серйозні випробування. Побажаймо їм успіху та гідних нагород.