РОБОЧА ПОЇЗДКА КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ХМЕЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 26.06.2018 16:19

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів селищний голова Юрій Яремчук відвідав Хмелівський старостинський округ. Разом з в.о. старости обговорив проблемні питання округу та шляхи їх вирішення. Це зокрема питання вуличного освітлення, водозабезпечення, ремонту дорожнього покриття та ряд інших.

В ході візиту керівник ОТГ відвідав Хмелівську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів, де обговорив з директором школи питання впровадження нового державного стандарту загальної початкової освіти, оглянув які роботи вже ведуться по облаштуванню ігрових та класних кімнат, яке необхідне обладнання і оргтехніку було придбане.

Також керівник громади проінспектував хід ремонтних робіт по місцевому сільському клубу та оглянув місце встановлення дитячого майданчика в центрі села.