ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2018 13:09

Шановні Краснопільчани! Щиро вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції та підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Впевнений, що нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість. Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади Краснопільщини. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

Краснопільський селищний голова                                     Юрій Яремчук