ТОЛОКА В УРОЧИЩЕ ГРУЗНЕ

Дата: 03.07.2018 11:53

Днями, за ініціативи Краснопільської селищної ради було здійснено прибирання та благоустрій відпочинкової зони урочища Грузне. За два дні тут було розширено і очищено пляжну зону, вивезено сміття, покошена поросль та вирізано кущі, завезено пісок і встановлено кабіну для переодягання. Приємною новиною для любителів активного відпочинку стане також встановлена сітка для гри в волейбол.

- Хочу щиро подякувати всім, хто долучився до нашої ініціативи та виявив бажання допомогти зробити урочище чистішим. Перш за все працівникам селищної та районної ради, ТОВ «Теплоенерго» та ДП «Краснопільський агролісгосп», колективу Краснопільської ДЮСШ та небайдужим жителям селища. Наразі виготовляється ескізний проект облаштування іншої частини відпочинкової зони урочища. Лише спільними зусиллями, самовідданою працею можна сподіватися на позитивні зміни у житті Краснопільщини та її мешканців, - зазначив Юрій Яремчук.