РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВСЬКОГО ТА ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 05.07.2018 23:05

Зокрема у Чернеччині керівник громади відвідав місцевий НВК, проінспектував хід робіт по облаштуванню навчального простору початкової ланки та обговорив з директором закладу проведення додаткових заходів в рамках підготовки до нового навчального року.

Під час розмови з в.о. старости Чернеччинського старостинського округу Іваном Рагуліним обговорено питання облаштування паркової зони та встановлення дитячого майданчика. Крім того, дитячий майданчик встановлено і в селі Мозкове.

В Самотоївці також було відвідано навчальний заклад, де нині повним ходом йде підготовка та облаштування класних і ігрових кімнат початкової ланки за державною програмою «Нова українська школа», а в дитячому садку подвір’я вимощено тротуарною плиткою. Побував очільник громади і в Самотоївській амбулаторії, тут зокрема йде підготовка до заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові.