ПРО РОЗВИТОК СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В ГРОМАДІ

Дата: 24.07.2018 23:27

В рамках проведення заходів з покращення спортивної інфраструктури громади здійснено заміну вікон на металопластикові в адміністративному приміщенні Краснопільської ДЮСШ та встановлено нове освітлення в спортивній залі спортшколи. Тут також вже завершено капітальний ремонт тренажерної зали і коридору. Крім того, паралельно ведеться робота по залученню коштів з різних джерел для придбання тренажерного обладнання.

- Ми і надалі будемо підтримувати розвиток спорту та спортивної інфраструктури в громаді, щоб наше підростаюче покоління та активна молодь мали гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля, - запевняє Юрій Яремчук.  - Сподіваюсь, що оновлений спортивний зал стане справжнім осередком фізичного виховання та допоможе виростити здорове покоління.