ПРОВЕДЕНА НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 06.09.2018 22:56

5 вересня 2018 року селищним головою Юрієм Яремчуком за участі начальника відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної ради Олени Куцеренко, начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Олени Лавріненко, директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тараса Шевченка проведено нараду зі спеціалістами відділу соціального захисту населення селищної ради, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері соціального захисту по старостинських округах Краснопільської ОТГ.

В ході наради обговорені питання щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню за місцем їх проживання та надання своєчасної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Акцентовано увагу на забезпеченні права громадян на отримання соціальних послуг за місцем проживання на належному та якісному рівні.

Підсумовуючи нараду Юрій Яремчук звернув увагу на необхідності покращення якості та оперативності обслуговування мешканців об’єднаної громади працівниками відділу соціального захисту населення селищної ради.