ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата: 10.09.2018 16:09

Відбулася нарада з в.о. старост старостинських округів Краснопільської селищної ради, яку провів селищний голова Юрій Яремчук. Під час засідання обговорювалися питання благоустрою населених пунктів, функціонування закладів соціальної сфери громади та ряд інших важливих питань життєдіяльності старостинських округів.

Зокрема, актуальним є питання придбання комунального транспорту для здійснення перевезень між населеними пунктами громади, розглядались також питання запровадження рейтингових оцінок діяльності кожного старостинського округу громади, створення кооперативів, як однієї із форм зайнятості населення та питання виконання графіку старостами відвідувань віддалених сіл відповідного старостинського округу.

Крім того, був розглянутий хід підготовки до святкування Дня громади, питання ремонту доріг, освітлення тощо. Підсумовуючи результати робочої наради Юрій Яремчук наголосив, що всі розглянуті питання мають бути постійно в полі зору керівників старостинських округів.

- Ми повинні постійно працювати над створенням сприятливих умов проживання людей на селі, - резюмував очільник громади.