27 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ВИХОВАТЕЛЯ ТА ВСІХ ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 27.09.2018 09:46

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів Краснопільщини. Прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Дошкільний вік — особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому.

Вітаю зi святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день ваших вихованців в день радості та щастя. Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук