ПРОВЕДЕНО СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 28.09.2018 08:13
Кількість переглядів: 557

30 вересня, у день християнського свята Віри, Надії і Любові  та  їх матері Софії, в Україні відзначають День усиновлення.

Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення напередодні Дня усиновлення на території Краснопільської селищної ради в Центрі дитячої та юнацької творчості  проведені святкові заходи за участі секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти та представників районної державної адміністрації, районної ради, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Батьки-вихователі та прийомні батьки були нагороджені спільними Грамотами Краснопільського селищного голови, голів районної державної адміністрації та районної ради, а також отримали солодощі для дітей.