КОЛИ ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ СКЛАДАТИМУТЬ ЗНО-2019?

Дата: 11.10.2018 08:38

Міністерством освіти і науки України затвердило календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання на наступний рік

Відповідно до наказу, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня з математики.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської – 28 травня.

Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, а з географії – 11 червня.

Завершиться основна сесія ЗНО проведенням тестування з хімії, що відбудеться 13 червня.

Результати учасників тестування будуть опубліковані не пізніше 25 червня.

Як відомо, реєстрація учасників на ЗНО-2019 стартує 5 лютого.

Нагадаємо, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання отримає право скласти тести не більш як із чотирьох зазначених навчальних предметів.