ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТА КОРИСТУВАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ`ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 31.10.2018 13:57

Повідомляємо вам про обов’язкову сплату земельного податку (відповідно п. 14.1.72 Податкового кодексу України). Та нагадуємо тим, хто ще не сплатив про термінову його сплату.

У випадку несплати земельного податку Краснопільська селищна рада буде вимушена звернутися до відповідних органів про примусове стягнення боргів через суд, а це вважаючи на незначні суми податку збільшить витрати боржників на судові та інші витрати пов’язані із розглядом справ. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, тел.:7-52-28 відділ земельних відносин, каб. № 16. Краснопільська ОТГ.