КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ З РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ "ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: ПІДВИЩЕННЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ ГРОМАД ДЛЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ"

Дата: 25.11.2018 21:33

Проект реалізується Програмою "U-LEAD з Європою" спільно з Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині".

Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

У рамках проекту передбачається:

- комплексна програма навчання у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

- консультаційна підтримка у розвитку нових соціальних послуг в ОТГ;

- участь в міжнародних та всеукраїнських навчальних поїздках для обміну досвідом та кращими практиками;

- розробка проектів для покращення якості надання соціальних послуг тощо.

"Участь в даному проекті створить додаткові можливості для обміну досвідом у розвитку соціальних послуг на території нашої громади. Крім того, допоможе визначити пріоритети щодо розвитку спектру соціальних послуг відповідно до потреб громади та запровадити інноваційні методики та технології соціальної роботи, - зазначив Юрій Яремчук.