УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

Дата: 04.12.2018 11:01

З нагоди Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями,  3 грудня 2018 року в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи по вшануванню громадян цієї категорії. Перед концертною програмою всі бажаючі мали змогу отримати консультацію відповідних спеціалістів стосовно соціального, медичного, освітнього та пенсійного забезпечення.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня до присутніх в залі звернулися Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та заступник голови районної ради Іван Гавенко.

- Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре, - зазначив Юрій Яремчук.

Концерт з особливою увагою і щирими оплесками сприйняли присутні в залі виступи самодіяльних аматорів сцени.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому, відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед громадянами цієї категорії, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.