ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ТА ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2019 РІК

Дата: 04.12.2018 14:14

Програма економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради - це один із основних документів для подальшої роботи ОТГ, який має враховувати інтереси жителів об'єднаної громади. Нині структурними підрозділами апарату селищної ради триває формування розділів та основних показників Програми на 2019 рік.

Тому з метою прийняття дієвої Програми розвитку Краснопільська селищна рада запрошує всіх небайдужих громадян долучитися до розробки одного із основних фінансових документів в ОТГ та надавати свої пропозиції до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності на e-mail: ekr.otg@ukr.net, kras.gromada@ukr.net, або за тел. 7-13-77.

До вашої уваги основні розділи Програми: Розвиток житлово-комунального господарства; Інвестиційна та грантова діяльність; Культура; Освіта; Спорт; Охорона здоров’я; Соціальний захист населення.

- Ми запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Краснопільської громади, представників місцевого самоврядування, установ та організацій усіх форм власності, громадськість та громадські організації запропонувати ідеї, які дозволять реалізувати завдання Програми розвитку на 2019 рік, - зазначив Юрій Яремчук.