ПРИВІТАННЯ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2018 15:23

Шановні волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром і повагою!

Краснопільський селищний голова                                 Юрій Яремчук