ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2018 08:27

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в українському демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади. Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани  громад в життя.

Висловлюю слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі заради становлення та розвитку рідного краю, дякую депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, котрі демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Нехай це державне свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу Краснопільщину, Сумщину і всю Україну щасливими і багатими. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку рідного краю і держави.

Бажаю вам наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, людського розуміння і підтримки, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань!

Краснопільський селищний голова                                 Юрій Яремчук