У КРАСНОПІЛЛІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2018 15:10

14 грудня 2018 року, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в малому залі Краснопільського районного Палацу культури було проведено засідання «круглого столу» за участі районної спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Петрова, заступника голови районної ради Івана Гавенка та представників служб району, які опікуються проблемами ліквідаторів.

Під час засідання порушувались питання щодо медичного забезпечення та соціального захисту. Цікавили присутніх питання забезпечення чорнобильців ліками, санаторно-курортним лікуванням, житлом тощо.

За самовіддану працю, мужність і героїзм, проявлені при ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС Грамотами були відзначені учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

- Висловлюю глибоку вдячність всім тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Нашим головним завданням є ніколи не забувати про ту катастрофу, яка спіткала наш народ, яка забрала життя багатьох наших співвітчизників, - звернулася до ліквідаторів Ірина Юхта.

Далі за традицією відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку землікам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС.