ДОПОМОГА ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ШВИДКО ОСВОЇТИ ВИСОКООПЛАЧУВАНУ ПРОФЕСІЮ

Дата: 17.12.2018 08:29

Наталя Узарська, власниця мережі салонів краси «Ледіспейс» і академії краси запроваджує соціальну програму для одиноких матерів. Деталі можна дізнатись за посиланням: https://ladyspace.com.ua/socpm

Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію - Майстер перманентного макіяжу та прийняти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року. Середній дохід майстра перманентного макіяжу в столиці та регіонах складає від 25000 грн до 50000 грн. Це дозволить жінкам повірити у себе та покращити соціальне становище своєї сім'ї. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку до 14 лютого 2019 р. включно. Участь у конкурсі безкоштовна.