Відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради

Дата: 20.12.2018 20:19

Конкурс на право оренди проводився за наступними об’єктами: Водогін с. Хмелівка Краснопільського району Сумської області, що складається з двох артезіанських свердловин, башти Рожновського та водопровідної мережі. Водогін, що складається з артезіанської свердловини та водопровідної мережі по вулицям Покровська, Соснова, розташований на території смт Краснопілля Сумської області. Система водопостачання, що знаходиться на території Осоївської сільської ради та складається з двох свердловин, двох башт Рожновського та водогону.

За результатами конкурсного відбору переможцями конкурсу на право оренди водогонів визначено: по с. Хмелівка ФОП Міцук Т. І., по с. Осоївка ФОП Шкарупа О. В., по смт. Краснопілля ТОВ «Теплоенерго».