Візит Краснопільського селищного голови до закладу нового типу – Краснопільської гімназії

Дата: 22.12.2018 10:57

Напередодні новорічних та різдвяних свят заклад відвідав Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Адміністрація закладу представила керівнику громади освітнє середовище кабінету хімії, де нещодавно за сприяння депутатського корпусу громади встановлено сучасний мультимедійний комплекс.

Юрій Яремчук зустрівся з керівництвом та педагогічним колективом закладу, де було обговорено перспективу роботи закладу, основні вектори діяльності, підведено підсумки участі гімназії у міжнародних проектах, програмах грантах.

«Безумовно у громаді велика кількість обдарованої та творчої молоді, креативної та ініціативної. Наша задача, як керівників громади сприяти розвитку здібностей учнів, а це і створення нового освітнього простору, умови для творчого росту педагогів, стимулювання праці та навчання активних учасників освітнього процесу. Ми взяли курс на європейський освітній простір, намагаємось і будемо намагатися втілювати ініціативи педагогів щодо покращення умов роботи в закладах освіти, зокрема у закладу нового типу, яким на сьогодні в громаді є Краснопільська гімназія, альма-матер багатьох успішних краснопільчан», - висловив думку Юрій Яремчук.