Планування розвитку Чернеччинського старостинського округу

Дата: 29.12.2018 08:19

В рамках підготовки програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік відбулося засідання робочої групи з обговорення плану розвитку Чернеччинського старостинського округу під головуванням селищного голови Юрія Яремчука. В обговоренні прийняли участь начальники відділів, староста округу, керівники соціальних закладів, депутати та актив Чернеччинського старостинського округу.

В ході обговорення проблемних питань старостинського округу були визначені такі пріоритетні напрямки:

- Встановлення майданчиків для роздільного збору ТПВ;

- Продовження реконструкції сільського клубу ;

- Реконструкція вуличного освітлення;

- Встановлення альтанки в с.Чернеччина;

- Облаштування зони відпочинку;

- Ремонт доріг.

- Оновлення та зміцнення освітнього простору;

- Придбання костюмів для колективу «Березіль».

«Перелік цих завдань не є остаточним, він є лише першим кроком в розвитку старостату і буде постійно збільшуватись в залежності від потреби громади», – зазначив Юрій Яремчук