ПИТАННЯ БЛАГОУСТРОЮ ОБГОВОРЕНО НА НАРАДІ ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 02.01.2019 18:41

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василем Лавріненком, директором ТОВ «Тенплоенерго» Миколою Супруном та працівниками селищної ради з питань розроблення плану заходів благоустрою селища Краснопілля.

Одним із важливих питань є замовлення проекту реконструкції парку Слави та завершення облаштування центральної площі селища. Окрему увагу учасники наради приділили питанню продовження робіт по скверу Л. Жаботинського та облаштування відпочинкової зони для дітей біля стадіону «Колос». Крім того, мова йшла про облаштування автобусних зупинок, проведення озеленення території, закладення клумб та квітників.

- Ми готові розглядати пропозиції та ідеї від жителів селища, які будуть спрямовані на створення комфортних умов проживання мешканців громади. Благоустрій наших сіл і селищ - це обличчя громади, одна із основних її візитівок. Закликаю усіх дбати про чистоту навколо себе і лише спільними зусиллями та наполегливою працею можна досягти гарного результату, - наголосив Юрій Яремчук.