ОБГОВОРЕНО ШЛЯХИ НАПОВНЕННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата: 09.01.2019 16:52

Під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, за участі керівників відділів, в.о. старост старостинських округів проходять засідання комісії з питань наповнення та збільшення доходної частини бюджету Краснопільської селищної ради.

Юрій Яремчук зосередив основну увагу на пошуку резервів у наповненні селищного бюджету та проблемних питаннях, що виникають у старостинських округах в цьому напрямку, зупинився на планах роботи громади щодо реалізації земельної політики на території ОТГ.

- Для подальшого зростання рівня наповнюваності селищного бюджету слід працювати над покращенням надходжень податків та зборів, належного їх спрямування на першочергові цілі та заходи, - наголосив керівник громади.

Виконуючі обов’язки старост та спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради проінформували про прогнозні надходження від орендної плати за землю та водні об’єкти, які розташовані на території старостинських округів, податку на доходи з фізичних осіб з паїв громадян, які передані в оренду сільгоспвиробникам та перелік земельних ділянок, які планується виставити на аукціон з метою подальшої передачі їх в оренду.

За результатами засідань селищним головою Юрієм Яремчуком було дано відповідні доручення та завдання.