ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

Дата: 10.01.2019 16:48

30 січня 2019 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться двадцять шоста сесія селищної ради сьомого скликання.

29 січня 2019 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

29 січня 2019 року о 14 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій;

29 січня 2019 року о 15 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

30 січня 2019 року о 9 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій;

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження плану – графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

2. Про затвердження звіту про роботу зі звернення громадян за 2018 рік.

3. Про хід виконання комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді на 2018-2020 роки ».

4. Про виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради за 2018 рік.

5. Про хід виконання програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки.

6. Про затвердження звіту про роботу відділу освіти Краснопільської селищної ради у 2018 році.

7. Про хід виконання програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

8. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

9. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

10. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики.

11. Про затвердження звіту про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради за 2018 рік.

12. Про затвердження звіту про роботу відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення.

13. Про хід виконання антикорупційної програми Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки.

14. Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2018 рік.

15. Земельні питання.

16. Різні.