«СТАРИЙ РІК МИНАЄ, НОВИЙ НАСТУПАЄ!»

Дата: 14.01.2019 11:34

13 січня 2019 року у Великому залі КЗ «Краснопільський ПК» Краснопільської селищної ради відбувся святковий концерт «Старий Рік минає, Новий наступає!».

Щирими оплесками присутні нагороджували виступи вокального ансамблю «Веснянка» Чернеччинського с/к з театралізованим дійством «Різдвяний вертеп», дитячого вокального гурту «Посмішка» та народного аматорського колективу «Джерело» (керівник Л. Давиденко), вокального ансамблю «Ветеран», вокального колективу «Жива вода» (керівник І. Дегтяренко), вихованців ДМШ Альону Загорулько та Діану Придатко (викладач В. Висоцька).

Лунали чарівні пісні у виконанні Олега Бирченка, Наталії Гончаренко,Марини Літовченко.

Запальні танці дарували хореографічні колективи «Доміно» ЦДЮТ (керівник С. Гриценко), «KAZKA» Палацу культури  (керівник І. Зоркіна)

Родзинкою свята став виступ наймолодших учасників концерту Діани Федірко, Валерії Вольвач та Кіри Голоперової( керівник Л.Давиденко).

Свято вдалося на славу. Всі отримали чималий заряд гарних емоцій, тому з впевненістю можна сказати, що рік буде щедрим, радісним та веселим.

Лунали скрізь щедрівки, сміх і тут і там. Щедрий вечір, добрий вечір, краснопільчани вам!