ОБГОВОРЕНО ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ВОДОХРЕЩА

Дата: 17.01.2019 16:29

Під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Лавріненка відбулася координаційна нарада, з метою обговорення організації заходів під час святкування Водохреща.

У нараді взяли участь начальник сектору Краснопільського ВП Роман Страшенко, начальник Краснопільського районного сектору ДСНС України в Сумській області Максим Свєташов, заступник начальника 11-ДПРЧ Віталій Таратун, головний лікар КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради та головний лікар Краснопільської районної центральної лікарні Євгеній Івахненко.

Під час наради було обговорено питання щодо взаємодії роботи відповідних служб під час проведення заходів, які проходитимуть на території громади 19 січня. Зокрема, це забезпечення організації патрулювання на водних об’єктах та надання невідкладної допомоги у разі необхідності в селищі Краснопілля та старостинських округах.

В свою чергу представники запрошених служб проінформували про стан підготовки та участі у заходах 19 січня за напрямками своєї діяльності.