Дата: 05.02.2019 17:00

Голова громади Юрій Яремчук привітав гостей з візитом на Краснопільщину, коротко розповів учасникам семінару про Краснопільську об’єднану територіальну громаду, процес її створення та організацію роботи, розповів також про проекти над якими зараз працює ОТГ та плани розвитку територій на майбутнє.

Далі про досвід фізичного і інституційного створення ЦНАПу Краснопільської громади, механізми надання у ЦНАП найнеобхідніших адмінпослуг, принципи організації роботи та ключові інфраструктурні ознаки ЦНАП розповіла начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Олеся Омельченко.

Потім обговорення продовжилося у форматі «питання-відповіді», а по завершенню семінару делегати відвідали приміщення Краснопільського ЦНАП.