НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 05.02.2019 21:44

Продовжуються роботи з відновлення та ремонту вуличного освітлення Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, за минулий тиждень освітлено провулки Дачний та Козацький в смт Краснопілля. Окрім того, завдяки оперативному реагування  відповідального відділу та підрядних організацій, усунуто проблемні питання функціонування вуличного освітлення в смт Краснопілля  по вулицях Слов’янська, Петропавлівська, Ломоносова,  провулку Слов’янський, а  також в с. Новодмитрівка. Враховуючи побажання мешканців селища, встановлено додатково  світильники по вулиці Жаботинського.

Найближчим часом розпочнуться роботи з виготовлення технічної документації щодо реконструкції мережі вуличного освітлення в с. Лозове.

У 2019 році будуть продовжені роботи з відновлення мереж вуличного освітлення. В рамках Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської ОТГ планується провести відповідні роботи в с. Чернеччина, с. Самотоївка, смт Краснопілля та Угроїди.