НАРАДА КЛУБНИХ ТА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 06.02.2019 16:40

6 лютого 2019 року о11.00 годині в малому залі КЗ «Краснопільський ПК» відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури Краснопільської ОТГ на якій було розглянуто підсумки діяльності закладів культури за 2018 та пріоритетні напрямки діяльності у 2019 році.

Нарада пройшла за участі голови Краснопільської селищної ради Юрія Яремчука, який подякував працівникам за наполегливу роботу та зазначив, що рівень культурно-мистецьких заходів, які проводяться в Краснопільській ОТГ, покращення матеріально-технічної бази закладів культури, проведення ремонтів сільських клубних і бібліотечних закладів – це насамперед перспектива розвитку Краснопільської ОТГ в цілому. Він також озвучив присутнім завдання, які потрібно реалізувати в цьому році.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко підвела підсумки роботи галузі за рік і визначила пріоритетні напрямки діяльності закладів культури у поточному році.