РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ТА БІБЛІОТЕЧНОГО ПРОСТОРУ В ГРОМАДІ

Дата: 15.02.2019 09:03

Краснопільською селищною радою, спільно з відділом культури, туризму, молоді та спорту громади, за участі проектної організації ведуться роботи по облаштуванню культурно-освітнього простору на базі читального залу Палацу культури.

Сьогодні Краснопільською ОТГ вивчаються кращі практики та нові підходи в організації бібліотечного, дозвіллєвого та культурно-освітнього простору, запровадження нових послуг і моделей обслуговування тощо.

- Якщо хтось бажає долучитися до розробки концепції нової та сучасної бібліотеки, яка б відповідала вимогам сьогодення та вашим потребам, можете надсилати свої ідеї на електронну адресу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради. Нова бібліотека повинна стати популярним місцем відпочинку та змістовного дозвілля для всіх верств населення нашої громади, - зазначив Юрій Яремчук.

Електронна адреса відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської ОТГ - krasnkult.otg@ukr.net.