Святковий концерт «Під знаком Купідона» з нагоди Дня закоханих

Дата: 15.02.2019 09:58

14 лютого 2019 року у Великому залі Палацу культури відбувся святковий концерт «Під знаком Купідона» з нагоди Дня закоханих.

Адже кохати і бути коханими – це найбільше людське щастя, і тільки через кохання ми пізнаємо справжній смак життя.

Під час святкового концерту присутні насолоджувалися виступами солістів Палацу культури А. Грушко, В. Пилипець, Д. Горбунової, О. Бирченка, Н. Гончаренко, Ю. Мигаль, К. Вербенко.

Порадували глядачів прекрасними виступами народний аматорський колектив «Джерело» (керівник Л. Давиденко), вокальний ансамбль «Ветеран», вокальний колектив «Жива вода» (керівник І. Дегтяренко) та вокальний ансамбль «Ассорті» ЦДЮТ (керівник Т. Іманова).

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали хореографічні колективи«Доміно» ЦДЮТ (керівник С. Гриценко), «Зоряночка»та «Джусі-Фрут» КЗ «Краснопільський ПК» (керівник І. Придатко), «Китиці» Палацу культури та «Смайл» ДМШ (керівник постановки І. Зорькіна).

Романтичний настрій всім присутнім подарували хореографічний дует у складі С. Васюк та Б. Коваль (керівник І. Вакуленко).

Родзинкою свята став виступ наймолодшої учасниці концерту Валерії Вольвач (керівник Л. Давиденко).

Нехай у житті кожного з вас буде любов – ніжна, ласкава, тепла та безмежна. Даруйте один одному усмішки і ніжність, радість спілкування.

Бажаємо, щоб цей день став для одних прекрасним початком довготривалих стосунків, а для інших – чудовим їх продовженням.

Свято було насичене яскравими емоціями, незабутнім враженням та вдячними оплесками глядачів.