«ДОКИ СЕРЦЯ ПАЛАЮТЬ, ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

Дата: 20.02.2019 14:49

20-го лютого у Великому залі Палацу культури відбувся тематичний захід «Доки серця палають, Герої не вмирають» з нагоди Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Участь у заході взяли Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Петров.

- Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, і наша вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за наше майбутнє, за кращу долю для України, - зазначив Юрій Яремчук.

Захід розпочався переглядом відеоматеріалів, присвячених героям Євромайдану. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Крім цього, доповненням до тематичного заходу стала вистака-реквієм «Вшануймо Героїв Небесної Сотні».

Представили глядачам яскраву національно-патріотичну палітру номерів солісти Краснопільського Палацу культури Наталія Гончаренко, Марина Літовченко, Юлія Жбанова, Вікторія Овадчук, вокальний дует у складі Карини Дзюбан та Анастасії Грушко, учасники дитячого вокального ансамблю «Посмішка» (керівник Лариса Давиднко).

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.