Між Краснопільською селищною радою та Краснопільською райдержадміністрацією було підписано угоду про співпрацю з питань діяльності Інклюзивно-ресурсного центру Краснопільської ОТГ

Дата: 26.02.2019 15:00

Згідно угоди передбачається взаємодія сторін щодо забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають (навчаються) на території Краснопільського району на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійних закладах освіти, шляхом проведення комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради комплексної психолого-педагогічноїоцінки розвитку дитини, надання відповідної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження та інших заходів.

Така співпраця сприятиме розв’язанню питань з впровадження інклюзивної освіти у Краснопільському районі, а ті сільські ради, що не ввійшли до складу об’єднаної громади стануть отримувачами послуг вище згаданого інклюзивно-ресурсного центру.

Головне покликання Інклюзивно-ресурсного центру - допомагати дітям на шляху до якісної освіти та повноцінного суспільного життя.