АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 05.03.2019 20:31

Днями відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук, де були розглянуті поточні питання життєдіяльності громади на цей тиждень та окреслені подальші завдання на наступний. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради, працівники закладів соціальної сфери та комунальних установ громади.

В ході наради піднімались питання функціонування систем життєзабезпечення громади та закладів соціальної сфери, освіти, культури, охорони здоров’я.

Також підведено підсумки проведення селищного свята «Краснопільська масляна − 2019!». Керівник громади висловив подяку всім, хто приймав активну участь та докладав зусиль до проведення цього культурно-мистецького заходу.

Окремо було обговорено питання проведення заходів з благоустрою, розробки відповідного плану роботи селищної ради в цьому напрямку.

За результатами наради селищним головою Юрієм Яремчуком було дано відповідні доручення та завдання.