Естафета "Позашкілля Сумщини – 49+"

Дата: 06.03.2019 14:13

5 березня 2019 року у Великописарівському районі відбулася передача естафети «Позашкілля Сумщини 49+» закладам освіти Краснопільської та Миропільської ОТГ, Краснопільського району.

Естафета започаткована з метою виявлення творчого потенціалу педагогічних колективів закладів позашкільної освіти, пошуку інноваційних ідей щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, формування іміджу закладів позашкільної освіти.

Делегація Краснопільщини у складі секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти, заступника голови Краснопільської районної ради Івана Гавенка, начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси Дерев’янченко, начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Іван Матлахова, директора ЦДЮТ Тетяни Лебеденко, спеціалістів відділу освіти та ЦДЮТ Краснопільської селищної ради відвідала позашкільні заклади Великописарівщини.

В рамках передачі естафети проведено круглий стіл «Великописарівська районна станція юних натуралістів – сьогодення та перспективи», екскурсія до Картинної галереї Заслуженого художника України, М. М. Нечвоглода; презентація «Стежками творчості БДЮТ». Гостинно зустріла гостей Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів захоплюючим флешмобом, учасники "Євроклубу" презентували свій досвід щодо євроінтеграції, навчили гостей танцювати танок "Бельгійку". Також, у фойє школи вихованці БДЮТ та райСЮН продемонстрували локації майстер-класів: «Дерево бажань», «Виготовлення оберегу віяло», «Лялька-оригамі», «Букет із сухоцвітів», «Декупаж», «Виготовлення сувенірів зі стрічок», «Український оберіг» (виготовлення оберегів зі джгутової нитки), «Стань на хвилину художником»; майстер-клас «Юний турист».

І саме на урочистостях, під час перегляду концертної програми, перехідний кубок та книгу передати Краснопільчанам випала честь кращим вихованцям позашкілля Великописарівщини.